T:+ 90 (346) 502 00 81F:+ 90 (346) 502 00 82

Hoşgeldiniz. Bugün

Temel Laboratuvar Cihazları

Ana Sayfa » Temel Laboratuvar Cihazları

NF 1200/1200R

NF 1200/1200R Çok Amaçlı Masaüstü Santrifüjler, birden fazla uygulamanın bir arada yürütüldüğü laboratuvarların santrifüj ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilmiş, yüksek performansa sahip masaüstü santrifüjlerdir. Hassas çalışma sağlayan N-Prime™ mikroişlemcili kontrol sistemi ve geniş dijital göstergesiyle kolay kullanıma sahip bu modeller, laboratuvarlarda kan numunelerinin ayrıştırılması, idrar sedimantasyonu ve diğer uygulamalar için idealdirler.

NF 1200, kapak içine yerleştirilmiş havalandırma kanalları sayesinde, hücre içindeki sıcaklık artışını en düşük seviyede tutmaktadır.

Geniş bir sıcaklık aralığına sahip olan NF 1200R’de sıcaklık, -9°C ve +40°C arasında ayarlanabilmekte ve ısıya dayanımı olmayan numuneler için hücre içinde sabit bir sıcaklık oluşturulmaktadır.

DF 290/490/590 (-86°C) DERİN DONDURUCULAR

DF Serisi Derin Dondurucularda klasik derin donduruculardan farklı olarak, soğutma serpantinlerinin raf altına yerleştirildiği DirectFREEZE™ teknolojisi kullanılmıştır. Rafların üzerine konan numunelere ısı transferi doğrudan gerçekleşmekte, böylece klasik sistemlerdeki hava ile sağlanan ısı transferinden daha verimli sonuçlar elde edilmektedir.

DF Serisi Derin Dondurucularda, sıcaklık verilerini sayısal ve grafik olarak on yıl süre ile saklayabilen programlanabilir mikroişlemcili N-Smart™ kontrol sistemi kullanılmaktadır.

Standart olarak sunulan Wi-Fi bağlantısı ve N-Mobile™ telefon uygulaması ile sıcaklık değeri akıllı telefon üzerinden takip edilerek herhangi bir olumsuz durumda anlık olarak bildirim alınmaktadır.

Saklanan numunelerin güvenliğini en üst düzeyde tutan sesli ve görsel alarm sisteminin yanı sıra opsiyonel olarak sunulan AlerText™ GSM alarm modülü ile 5 farklı kullanıcıya acil durum mesajı göndermek mümkündür. Ayrıca standart olarak sunulan ethernet port kullanılarak alarm ya da arıza durumlarında belirlenen beş farklı kullanıcıya e-posta gönderilebilmektedir

NC 40M/90M LABORATUVAR TİPİ BUHARLI STERİLİZATÖRLER

NC 40M ve NC 90M model Buharlı Sterilizatörler özellikle sıvı ve kültür çalışmalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Cihazlarda bulunan seyyar sıcaklık sensörünün referans şişeden aldığı sıcaklık ölçümü sayesinde, steril edilecek sıvının set sıcaklığına ulaşmasıyla sterilizasyon işlemi başlamaktadır. Bu sayede kap içerisinde bulunan sıvıların sterilizasyonu garanti edilmiştir.

Programlanabilir mikroişlemcili N-Smart™ kontrol sistemi, işlemleri kolaylaştıran geniş bir ekrana ve hazır paket programlara sahiptir. Yapılan sterilizasyon çevrimleri USB çıkışı üzerinden harici belleğe aktarılabilmektedir. Standart olarak sunulan Wi-Fi bağlantısı ve N-Mobile™ Telefon uygulaması ile sıcaklık değeri akıllı telefon üzerinden takip edilerek herhangi bir olumsuz durumda anlık olarak bildirim alınmaktadır. Cihaz acil durum anında devreye giren alarm sitemiyle donatılmıştır.

Cihazlarda bulunan standart fan sistemi ile sıvıların hızlı bir şekilde soğutulması sağlanmaktadır. Aynı zamanda hücre ile içerisinde bulunan sıvı kültürler aynı oranda soğumakta, numunelerin taşmadan sterilizasyonu sağlanmakta ve sterilizasyon süresi kısalmaktadır.

Cihazlar sektörde en çok kullanılan cam şişe tiplerinden, muadillerine kıyasla daha fazla sayıda alabilecek şekilde tasarlanmıştır.

EC 160 CO2 İnkübatörü

Tek parçadan oluşan ve yuvarlatılmış köşeli hücresi, raf sistemi dahil hiçbir girinti / çıkıntı bulunmayan hücre yapısı ve doğal hava sirkülasyonu ile EC 160 CO2 İnkübatörü her türlü kontaminasyon riskini en aza indirerek en değerli kültür çalışmalarınızı korumak için tasarlanmıştır. İnkübatörün kontrol sistemi sıcaklık ve CO2 dalgalanmalarını engelleyerek hızlı geri kazanım sağlamaktadır.

EC 1602 CO inkübatörü üniversitelerin tıp, veterinerlik, eczacılık ve fen fakültelerinde, aşı ve ilaç üretim tesislerinde bakteri, virüs, kök hücre gibi hücre kültürüne yönelik yapılan çalışmalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Gelişmiş N-Smart™ kontrol sistemi, kullanıcının set ve çalışma değerlerini sürekli olarak kontrol altında tutmasına yardımcı olur. Standart olarak sunulan Wi-Fi bağlantısı ve N-Mobile™ uygulaması sayesinde sıcaklık ve CO2 oranı zamandan ve mekândan bağımsız olarak akıllı telefon üzerinden takip edilebilir ve herhangi bir olumsuz durumda anlık olarak bildirim alınabilir. Cihaz acil durum anında devreye giren birden fazla alarm sistemiyle donatılmıştır.  

Standart olarak sunulan NüveDis™ 90°C nemli dezenfeksiyon sistemi sayesinde çalışma öncesi ve sonrasında hücre dezenfeksiyonu kolaylıkla yapılabilmektedir. Opsiyonel olarak sunulan nUVeray™ UV lambalı sterilizasyon kiti ile hızlı ve güvenilir hücre sterilizasyonu yapılabilmektedir.

Saklanan numunelerin güvenliğini en üst düzeyde tutan sesli ve görsel alarm sisteminin yanı sıra opsiyonel olarak sunulan AlerText™ GSM alarm modülü ile 5 farklı kullanıcıya acil durum mesajı göndermek mümkündür. Ayrıca standart olarak sunulan ethernet port kullanılarak alarm ya da arıza durumlarında belirlenen beş farklı kullanıcıya e-posta gönderilebilmektedir.

18 Nisan 2022

 • USD
  ABD Doları
  32.5586
  AUD
  Avustralya Doları
  20.9982
  DKK
  Danimarka Kronu
  4.6556
  EUR
  Euro
  34.6830
  GBP
  İngiliz Sterlini
  40.2773
  CHF
  İsviçre Frangı
  35.8137
  SEK
  İsveç Kronu
  2.9968
  CAD
  Kanada Doları
  23.7544
  KWD
  Kuveyt Dinarı
  106.2221
  NOK
  Norveç Kronu
  2.9615
  SAR
  Suudi Arabistan Riyali
  8.6801
  JPY
  Japon Yeni
  21.0936
  BGN
  Bulgar Levası
  17.8326
  RON
  Rumen Leyi
  7.0098
  RUB
  Rus Rublesi
  0.3512
  IRR
  İran Riyali
  0.0780
  CNY
  Çin Yuanı
  4.5200
  PKR
  Pakistan Rupisi
  0.1176
  QAR
  8.9762
  KRW
  0.0237
  AZN
  19.2593
  AED
  8.9146